Phen375 forum: anonimne Phen375 recenzije, rasprave, ocjene na forumu za mršavljenje. Recenzije pravih kupaca.

Weight loss pills

Sve ocjene su generirane isključivo od strane korisnika, na temelju 3761 korisničkih recenzija.

Phen375 Forum

Phen375 Ocjena

Phen375 Phen375

Ovaj Phen375 forum mjesto je na kojem možete podijeliti svoju priču ili postaviti pitanja o Phen375 -u i drugim tabletama za mršavljenje. Osmišljen je da vam donese odgovore čitatelja koji su se sami suočili s istim izazovima i podijele svoje priče s vama.

Ne morate se ni za što registrirati, ovaj forum za mršavljenje je besplatan za korištenje. Slobodno ocijenite Phen375 i objavite vlastitu recenziju ili pitanje pomoću obrasca u nastavku.

Ispod obrasca za podnošenje pronaći ćete stvarne Phen375 recenzije i pitanja koja su drugi već poslali, stoga slobodno čitajte i dijelite.

Ostali proizvodi i teme dostupni su na našem forumu za mršavljenje

Phen375 3.3 od 5 , na temelju 108 recenzija na našem Phen375 forumu.

Detaljna korisnička ocjena

[]
13% (12)
[]
39% (36)
[]
22% (20)
[]
16% (15)
[]
11% (10)

Ako tražite više informacija, također možete posjetiti službenu web stranicu:

Phen375 web-mjesto

Phen375 Forum

Ispunite ovaj obrazac kako biste poslali svoju Phen375 recenziju i ocjenu.

*Ovaj Phen375 forum je samo za prave recenzije proizvoda. Nemojte pokušavati slati neželjenu poštu, reklamirati nerelevantne proizvode, raspravljati o marketinškim ili poslovnim problemima. Ako vaš post nije relevantan, bit će trajno izbrisan s Phen375 foruma. Svi postovi se pregledavaju kako bi se spriječio neželjeni sadržaj i oglašavanje. Vašu privatnost čuvamo vrlo ozbiljno. Nikada nećemo otkriti, zadržati ili otkriti vaše ime ili adresu. Naši forumi su apsolutno sigurni.

Phen375 recenzije

Napomena: na ovom Phen375 forumu prikazuju se samo objave s recenzijama.

Autor: Debbie iz Florida, US

Izgubio sam skoro 30 funti otkako sam uzeo ovo i tako sam zahvalan i sretan zbog toga. Samo bih volio da ovo mogu kupiti u trgovini! Svaki put ga moram kupiti na internetu i čekati da mi ga pošalju.

Dodaj odgovor
Autor: M Reece iz n/a

Može li se ovo uzimati i s vitaminima? Svakodnevno pijem neke multi-vitamine i druge stvari i ne želim se razboljeti od prevelikog dodavanja.

Dodaj odgovor
Autor: Sherry Rose iz United States

Jeste li postigli svoj cilj? Čestitam na tom gubitku težine! Izgubio sam otprilike isto u nešto manje od 3 mjeseca. Ipak imam još puno toga za otići!!

Dodaj odgovor
Autor: June iz Melbourne

Jeste li radili još nešto dok ste ga uzimali? Jesti određenu dijetu ili nešto slično? I ja želim smršavjeti!!

Dodaj odgovor
Autor: Carol iz Phen375 forum

Čak i bez dodataka, ako se pravilno hranite i vježbate, trebali biste gubiti na težini. Možda probati brojati kalorije?

Dodaj odgovor
Autor: Natalie iz Louisiana

Da, točno, sve je i o trudu koji ste uložili. Ni ja nisam odmah imala sreće s tim, ali postupno sam počela primjećivati razliku kada sam uložila više truda u zdraviju prehranu i mršavljenje. Ova tableta pomaže u procesu. Nije čudotvorni lijek, ali pomaže.

Dodaj odgovor
Autor: Andre112 iz Phen375 forum

Phen375 kamenje! Već neko vrijeme ga uzimam i zadovoljan sam rezultatima. Energija mi je preko krova i gubim na težini dobrim tempom. A++ od mene!

Dodaj odgovor
Autor: Mary iz New Mexico

Sjajno, drago mi je to čuti. Ja sam u istom čamcu. Izgubio sam oko 30 kilograma, a onda je jednostavno prestalo skidati. Ni ja nisam radio ništa drugačije. Možda je vrijeme da isprobam ovaj Phen375 i vidim može li mi pomoći da nastavim mršavljenje.

Dodaj odgovor
Autor: Mickey iz Kentucky

Mrzim davati loše kritike, ali nisam imao nikakve primjetne rezultate od uzimanja Phen375, a uzimam ga već tjednima. Radio sam svoj uobičajeni fitnes, zdravo se hranio i još mnogo toga, ali ništa ne radi. Možda ćete imati različite rezultate.

Dodaj odgovor
Autor: GrantLL221 iz Texas

Rezultati ne lažu. Smršavio sam više na Phen375 nego što imam bilo koji drugi dodatak za mršavljenje. Ne mogu se žaliti ni malo. Puno ti hvala!

Dodaj odgovor
Autor: Bobbie iz Alabama

Koliko dugo ste na kraju ovo uzimali? Koliko si izgubio?

Dodaj odgovor
Autor: Beth iz Michigan

Učinci smanjenja gladi su nestali nakon 2 mjeseca

Dodaj odgovor
Autor: Frank M. iz Chicago

Ima li ažuriranja? Ja sam u istom čamcu. Želim isprobati, ali osjećam da je većina ovih tableta prijevara. Ni ja ne volim bacati novac.

Dodaj odgovor
Autor: Peter iz Phen375 forum

Što ste morali učiniti? Kao što se tiče vježbanja i prehrane? Želim ih isprobati, ali želim biti siguran da ih stvarno mogu iskoristiti i ne bacati novac.

Dodaj odgovor
Autor: Brenda Peterson iz VA

ODUŠENA SAM! Bio sam na dijeti i vježbao prije uzimanja Phen375. Izgubio sam oko 15 kilograma i tada se ništa nije događalo. Imao sam još 30 funti do cilja. Počeo sam uzimati ovaj dodatak i u prvom tjednu sam izgubio 4 kilograma! Do kraja moje druge boce, postigao sam svoj cilj! Konačno sam ispod 130 funti!!

Dodaj odgovor
Autor: Melissa M. iz Nevada

Mislim da je to ono što ljudi često zanemaruju s ovim dodacima. Morate se stvarno potruditi da bi uspjeli. Ne možete samo jesti brzu hranu i cijeli dan sjediti na lepinji i očekivati da će vam tableta riješiti probleme.

Dodaj odgovor
Autor: David iz Phen375 forum

Čestitam na tome! Ja sam još jedna osoba koja ima dobrih 200 funti za izgubiti. Nije bilo lako ni zabavno, ali pronaći bilo što što može pomoći ubrzati stvari i održati stvari stabilnima je sjajno!

Dodaj odgovor
Autor: Chad iz Colorado Springs

Trenutno sam na dozi fentermina koju mi je propisao liječnik. To je kontrolirana tvar pa će je prepisivati samo na 3 mjeseca. Tražim nešto čime bih ga zamijenio i zvuči kao da bi ovo moglo odgovarati računu. Do sada sam izgubio 50 funti s još 150 do kraja. Da, izračunaj... Prestao sam sa gaziranim pićem, slatkišima, desertima i nekim danima nikad ne jedem. Pokušat ću ovo.

Dodaj odgovor
Autor: Mike iz Australia

Kupio sam ovaj dodatak nakon što sam pročitao recenziju. 3 tjedna do sada korištenja i rezultati su dobri. Za najbolje rezultate morate slijediti plan prehrane i raditi neke vježbe uz uzimanje tableta za mršavljenje.

Dodaj odgovor
Autor: Kathy Anne iz Virginia

Prvi tjedan sam osjetio neke probleme s kiselim želucem i blage glavobolje. Moja stolica je također mirisala puno više nego inače. Netko s kim sam razgovarao rekao je da je to učinak detoksikacije i nema razloga za brigu.

Dodaj odgovor
Autor: B. Smith iz Phen375 forum

Sveukupno sam impresioniran. Dobio sam zalihe za 3 mjeseca i izgubio sam 17 funti. Uopće nisam puno vježbao, ali sam izbacio gazirane napitke i dozvolio si da pojedem slatku poslasticu samo jednom dnevno. Osjećam se sjajno! Imam još 23 funte da postignem svoju ciljnu težinu.

Dodaj odgovor
Autor: Sandy W. iz New Jersey

Koliko ste izgubili na težini za 2 tjedna? Pitam jer želim smršavjeti za svoju maturu koja je sljedeći mjesec!! Imam samo nekoliko tjedana!

Dodaj odgovor
Autor: Kyle iz TX

Uzeo sam Phen375 3 mjeseca. Prvih mjesec dana nisam vidio nikakve rezultate, ali nisam ni mijenjao prehranu. Drugi mjesec jesam i izgubio sam oko 7 kilograma. Treći mjesec sam počela hodati svaki dan i sada imam ukupno 20 kilograma. Djeluje, ali morate se potruditi.

Dodaj odgovor
Autor: Mikey Cole iz Phen375 forum

Što je to u funtama? Moram izgubiti oko 25 funti prije vjenčanja. Čini se da ću biti u dobroj formi do srpnja.

Dodaj odgovor
Autor: JJ iz Denmark

Osobno sam skinula 18 kg u 3 mjeseca uz phen, to je super proizvod za smanjenje težine!

Dodaj odgovor
Autor: Anonymous iz Phen375 forum

Svaki muškarac pokušava smanjiti svoju težinu. Ali ponekad idu na pogrešan put. Naša je dužnost informirati ih o pravom izboru i pravom proizvodu: Phen375

Dodaj odgovor
Autor: Carl Foster iz Phen375 forum

Lijep proizvod

Dodaj odgovor
Autor: Anonymous iz PA

Jako se dvoumim oko narudžbe ovog proizvoda. Osjećam da je predobro da bi bilo istinito. Probao sam i druge dodatke za koje se tvrdilo da pomažu kod mršavljenja u prošlosti i nikad nisu djelovali. Radi li ovaj proizvod stvarno dobro? Ili je to hrpa lažnih recenzija?

Dodaj odgovor
Autor: Anonymous iz PA

Koliko brzo nakon što ste ga počeli uzimati primijetili ste gubitak težine?

Dodaj odgovor
Autor: Olivia iz Phen375 forum

Malo je skupo, ali vjerujte mi, isplati se. Za novac, očekivali biste rezultate i upravo to dobivate.

Dodaj odgovor

Tablete za mršavljenje Linkovi

Upotrijebite sljedeću vezu kako biste pronašli više informacija o Phen375 :

Niste zadovoljni ovim ocjenama? Dobro, postoji bolji izbor. Prema našim forumima, 3761 korisnika ocijenilo je AcaiBerry900 najboljom pilulom za mršavljenje.

AcaiBerry900 ocjena je 4.4 od 5 .

Imajte na umu da je ovo prava statistika, možete je provjeriti uživo na AcaiBerry900 forumu . Možete kliknuti na donje veze kako biste pronašli više informacija o AcaiBerry900 :

AcaiBerry900 web-mjesto

Klikom na ovaj banner možete nam učiniti uslugu i podržati naše sponzore kako bismo osigurali da ova stranica sutra bude online. Zapamtite, NIKADA nećemo dopustiti bilo kakve natpise ili promocije vezane uz tablete za mršavljenje . Sve informacije i ocjene bit će generirane isključivo od strane korisnika. Unaprijed vam zahvaljujemo na podršci i nadamo se da ćemo se opet vidjeti na WeightLossVote.com i našem forumu za mršavljenje !

Copyright © 2008 – 2024 Weight Loss Vote.com. Sva prava pridržana